Party stany

Párty stany patří k lehkým typům mobilního zastřešení a je určen ke krátkodobému zastřešení pro prezentaci, prodej nebo reklamní místo. Vyniká svou variabilitou, rychlostí montáže i demontáže a v neposlední řadě i dopravou. Díky rozevírací samonosné konstrukci se mu také říká NŮŽKOVÝ STAN. Takže pro postavení není třeba použít jakýkoliv nástroj.
Nůžkový stan je vhodný na posezení s přáteli na zahradě, jako zázemí pro závodníky, prezentační stánek na výstavě nebo stáne pro občerstvení.

Navigace: | Pronájem | Prodej | Výroba | Servis | Doplňky |

Nůžkový stan – pronájem

Nůžkový stan 3x3 m Při pořádání jakékoliv společenské, sportovní i reklamní akce je třeba mít na paměti zakrytí míst pro případné rozmary počasí a to jak déšť tak i slunce či vítr. Proto nabízíme k pronájmu párty stany ve velikostech 3×3 m a 3×6 m v barvě modrá, bílá, šedá. Toto jsou nejpoužívanější velikosti, díky kterým vyřešíte posezení i zázemí jakékoliv akce.
Zajišťujeme FULL SERVIS – návrh – realizace – doprava.
INFO: 776 70 86 96, mail – info@ROXYrental.cz (kliknutím lze poslat dotaz).
Nůžkový stan 3x6 m.

Nůžkový stan – prodej

V nabídce máme mnoho velikostí stanů, materiálů konstrukcí i barev opláštění. Stačí si jen vybrat.
Konstrukce:

Konstrukce sestává z teleskopických nohou profilu v průřezu šestihran (hexagon) a nůžkové konstrukce střechy v průřezu obdelník.
Podchozí výška stanu je stavitelná v rozmezí 185 – 210 cm.
Rozměry složené konstrukce – hmotnost 22 kg, výška 160 cm/ 26×23 cm (ocelová konstrukce), 14 kg, výška 159 cm/ 26×26 cm (hliníková konstrukce)

Opláštění
Plachtové díly jsou vyrobeny z 300Dx300D Oxford polyester s jednostranným PVC povrstvením – 360 g/m². Materiál je nepromokavý, UV stabilní, FR – se sníženou hořlavostí.
Barva stanu se řídí výběrem barvy střechy. Skladem máme plachtové díly v barevném provedení: bílá, černá, červená, modrá, písková (sand-šedozelená), oranžová, zelená. Jiné barvy stanových dílů lze řešit výrobou na zakázku anebo celoplošným potiskem.
Bočnice se připevňují ke střeše pomocí suchých zipů a navzájem se spojují pomocí spirálových zipů s jezdcem. K dispozici jsou plné stěny, bočnice vchodové a s oknem (PVC folie).
Doplňky ke stanům jako např. závaží naleznete v kategorii Příslušenství ke stanům.
Specifikace nůžkových stanů
> Nůžková konstrukce 1: ocelové profily, stojna hexagon 40x40x0,9mm, profil kříže 26x13x0,7 mm, plastové spojky
> Nůžková konstrukce 2: hliníkové profily, stojna hexagon 40x40x1,0mm, profil kříže 26x13x1,1 mm, plastové spojky
> Nůžková konstrukce 3: ocel, profil stojny čtyřhran 30x30x0,7 mm, profil kříže 26x13x0,6 mm, plastové spojky
> Nůžková konstrukce 4: hliníkové profily, stojna hexagon 50x50x1,8 mm, profil kříže 38x18x1,8 mm, plastové spojky
Materiál stanových dílů: 300Dx300D Polyester Oxford, s PVC povrstvením, 360g/m2, (nepromokavý, se sníženou hořlavostí, UV stabilní)

Zajišťujeme FULL SERVIS – návrh – realizace – doprava. INFO: 776 70 86 96, mail – info@ROXYrental.cz (kliknutím lze poslat dotaz).

nůžkové stany párty stan nůžkáč stan pro party

Nůžkový stan – výroba

Přesné rozměry party stanů naleznete v eshopu nebo v odkaze prodej stanů.

Nůžkový stan – servis